پارسی خوان

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به پارسی خوان بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
لازم به ذکر است پارسی خوان هیچ مسئولیتی در قبال محتوی منتشر شده در وب سایت را ندارد و مسئولیت محتوی بر دوش وبلاگ منتشر کننده آن مطلب میباشد!
لذا خواهشمند است در صورت مشاهده هرگونه محتوی مجرمانه از طریق بخش ثبت شکایات به ما در جهت حذف آن کمک کنید.
هدف پارسی خوان این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

question_answer آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

خیلی از افراد هستند که در جاهای مختلف بدن خود موهای زائد بسیاری دارند و یا حتی ممکن است از وجود این موهای زائد احساس شرمندگی کنند و به همین دلیل اقدام به رفع این موها می کنند و ممکن است که وقت این را نداشته باشند که این موها را از بین ببرند و اولین روشی که می دانند برای رفع این موهای مزاحم جواب می دهد لیزر موهای زائد است.

لیزر موهای زائد, آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟روش لیزر موهای زائد چگونه است؟

این روش یکی از به روز ترین و کاربردی ترین روش رفع موهای زائد است. این نکته را حتما مد نظر داشته باشید که لیزر موهای زائد حتما باید بوسیله یک متخصص و تکنسین مجرب در یک کلینیک مجهز انجام بگیرد در غیر این صورت و با رعایت نکردن این موارد ممکن است صدمه ای جبران ناپذیری به شخص وارد شود.

بافت های متفاوت پوستی و رابطه آن با درد لیزر

همه ما می دانیم که قسمت های مختلف بدن بافت های متفاوتی دارند و لیزر کردن هر قسمت ممکن است احساس درد متفاوتی را تجربه کنید .عواملی که در لیزر موهای زائد بدن آستانه درد را مشخص می کنند یکی ضخامت مو است و دیگری تراکم آن. ولی این درد به تحمل آن می ارزد چون دیگر از شر موهای زائدتان خلاص می شوید و این یک نکته ی امیدوار کننده است .

تاثیر لیزر موهای زائد از چه زمانی نمایان می شود؟

معمولا از جلسه سوم و هفتم نتایج لیزر موهای زائد آشکار می شوند و این یک خبر خوب است. بیشتر افرادی که نمی توانستند درد لیزر را تحمل کنند بعد از اینکه نتایج را دیدند به این کار راغب تر شدند و درد لیزر برایشان زیاد مهم نیست.

برای کاهش درد لیزر چه کاری می توان انجام داد؟

می توانید برای اینکه درد لیزر موهای زائد کمتر شود قبل از لیزر از کرم های ضد درد و ضد خارش مخصوص استفاده کنید. و یک خبر خوب دیگر اینکه به یمن پیشرفت تکنولوژی چیز هایی ساخته شده که دیگر درد لیزر موها را بسیار کم کرده و یکی از اینها ژل های خنک کننده است که باعث می شوند درد لیزر بسیار ناچیز باشد.

ما در این محتوا قصد داریم که میزان درد لیزر موهای زائد را در تمام نقاط بدن بسنجیم و برای جذابیت بیشتر به مقدار درد در هر ناحیه یک نمره اختصاص دهیم پس ما را تا پایان مقاله همراهی کنید.

درد لیزر موهای زائد صورت چقدر است ؟

لیزر موهای زائد, آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

ما به درد در ناحیه صورت نمره بین ۲ تا ۸ را می دهیم چون این مورد بستگی به ضخامت پوست در نقاط مختلف صورت دارد و ممکن است در نقاطی مثل بالای لب که پوست نازکی دارد درد بیشتری تجربه کنید ولی خوب وقتی بدانید که دیگر از شر سیبیل راحت می شوید این درد برایتان قابل تحمل می شود. پوست قسمت چانه چون ضخامت بیشتری دارد شما درد کمتری تجربه می کنید

درد لیزر موهای زائد در ناحیه زیر بغل چقدر است؟

لیزر موهای زائد, آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

ما به این قسمت نمره ۹ را می دهیم چون فوق العاده دردناک است البته نمی خواهیم شما را بترسانیم ولی درد لیزر زیر بغل از همه بخش های بدن بیشتر است . ولی اگر در هنگام لیزر این قسمت به این فکر کنید که دیگر مجبور نیست بلوز آستین دار بپوشید و یا اینکه می توانید با خیال راحت به استخر بروید و شنا کنید این درد قابل تحمل می شود.

درد لیزر موهای زائد در قسمت بیکینی

به میزان درد در این ناحیه نمره ۸ را می دهیم. اگر شما قبلا از وکس برای از بین بردن موهای زائد زیر بغلتان استفاده کرده اید و درد آن را توانسته اید تحمل کنید پس ما به شما می گوییم که درد لیزر در این ناحیه را نیز می توانید تحمل کنید. طبق تجربه ای که بعضی از افراد داشته اند احساس درد کمی را در این ناحیه داشته اند ولی تعداد دفعاتی که برای این قسمت باید مراجعه کنند بیشتر از سایر نقاط است

 لیزر موهای زائد در ناحیه بازوها

به این قسمت نمره ۳ را می دهیم چون پوست بازو ها ضخیم تر هستند و درد کمتری را تجربه می کنید و حتی می توانیم بگوییم که قبل از لیزر بازو ها لازم نیست از کرم بی حسی استفاده کنید.

لیزر موهای زائد در پاها چقدر درد دارد؟

لیزر موهای زائد, آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

ما به لیزر قسمت پاها نمره ۶ را می دهیم و می توان گفت لیزر موهای زائد پاها مثل یک نیشگون گرفتن میماند و کاملا قابل تحمل است و فقط احساس برافروختگی و گر گرفتگی می کنید.

لیزر موهای زائد در شکم

این قسمت چون پوست ضخیم تری دارد پس درد کمی را احساس می کنید و به همین دلیل نمره ۴ را به آن اختصاص می دهیم

لیزر موهای زائد در پشت بدن

لیزر موهای زائد, آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

اگر جز آن دسته از افرادی هستید که در پشت بدنتان موهای زائد دارد پس خودتان را برای درد این ناحیه آماده کنید چون ما نمره ۸ را به این قسمت داده ایم ولی شما می توانید با استفاده از کرم بی حسی این نمره را به ۳ تا ۴ برسانید و درد آن را کمتر کنید

کلمات کلیدی: درد ,لیزر ,موهای ,زائد ,قسمت ,نمره ,موهای زائد ,لیزر موهای ,درد لیزر ,می دهیم ,این قسمت ,لیزر موهای زائد ,درد لیزر موهای ,می دهیم چون ,به این قسمت

clear_all آخرین مطالب این وبلاگ

clear_all آخرین ارسال ها

keyboard_arrow_up